Blog News

Xiaomi Cihazlarda Sim Kart Aktivasyon Sorunu Nasıl Çözülür?

Xiaomi telefonlar Xiaomi sim kart yok hatası” vererek sim kart aktivasyon sorunu yaşamaktadır. Bu makalede hatanın nedenlerini ve nasıl düzeltileceğini tartışacağız. sim kart aktiv asyonu Bununla ilgili sorun, basit bir çözüm olmamasıdır. Xiaomi cihazlarında.

Xiaomi ŞirketiNisan 2010’da Pekin’de kurulan xiaomi’nin genel merkezi Pekin’dedir. Xiaomi akıllı telefonlar, mobil uygulamalar, dizüstü bilgisayarlar çantalar, kulaklıklar ayakkabılar spor bantları vb. gibi ürünlere çok yatırım yapmaktadır. Xiaomi, Apple ve Samsung’dan sonra kendi cep telefonu çip özelliklerini geliştiren dördüncü şirkettir.

Ayrıca aşağıdakiler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz: sim kart aktivasyonu Hata mesajı“Xiaomi sim kart yok hatasıTelefon kapatılıp tekrar açıldığında, “genellikle duyulur.

Xiaomi sim kart sorunuiçin nedenTelefon açıldığında SIM ile kendini eşleştirecektir.

Kullanılan sim kart hakkında telefon üreticisine bir mesaj göndermeye çalışır. Ancak üretici yurt dışında olduğu için cihaz onlara mesaj gönderir. Hattınız uluslararası mesaj göndermenize izin vermiyorsa, bu hatayı alırsınız.

İşte Xiaomi Cihazlarda Sim Kart aktivasyonu sorununu nasıl çözeceğiniz.

Xiaomi Sim Kart ile aktivasyon sorunu nasıl düzeltilir

  • Telefon numaranız girilmemişse, öncelikle girilmiş olup olmadığını kontrol etmeniz gerekecektir. Ayrıca aşağıdakiler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz: -> Şebeke -> SIM kartlar ve Mobil Şebekeler -> Sim Kart Ayarları+9 ile başlayarak numaranızı girin.
  • Daha önce hiç Mi Hesabı açmadıysanız, Mi hesabı açın telefon numaranızı tanımlayın.
  • Cep telefonunuza aşağıdaki bilgileri girinAyarlar -> Mi Hesabı altında.
  • EtkinleştirMobil Ağ GPS (Konum), senkronizasyon.
  • Mobil tarayıcınızı kullanarak id.mi.com, i.mi.com ve i.mi.com adreslerinde oturum açın. Tarayıcıyı kapatmayın. Çıkmak için Ana Ekran tuşuna basın.
  • EtkinleştirAyarlar -> Mi Hesabı -> mi cloud-> Cihazı bul.
  • Simaktivasyon istemini açacakve i.mi ‘yi onaylayacaksınız. Tarayıcınızda cihazı bul girin.
  • İlk aşamada aktivasyon mümkün değildir. Cihaz bul Bu özellik şimdi aktif olacaktır. Bu özellik aktifken tekrar i.mi.com’dan find device girin ve cihazınızı bulana kadar bekleyin.
  • Cihazınızı bulduktan sonra !!! Tarayıcıyı kapatmadan!!! adresine gidin Ayrıca aşağıdakiler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz:->Miaccount->MicloudagainSonracihazı kapatıp tekrar açın. Uyarıdan sonra sim kart etkinleştirilir.
  • EtrafındadönCihazı bulCihazıkapattığınızda ve tüm mesajları senkronize ettiğinizde etkinleşecektir.

Bazı kişiler telefon dillerini İngilizce’den İngilizce’ye değiştirerek de bu hatayı çözmüşlerdir. Diğer insanlar hatlarını değiştirerek bu sorunu çözebildiler.

Sincesim kart çıkarma pinlerinin kaybolması şaşırtıcı değil. Peki pin eksikse nasıl açacağız, sim yuvası kullanılabilir mi?

You may also like...