Blog News

Telefon Numarası Olmadan Twitter’a Nasıl Kaydolunur!

Telefon numarası girmek zorunda kalmadan twitter açmakisteyenler için süreci açıklayacağız. Telefon Numarası Olmadan Twitter’a Kaydolma Bu makalede nasıl yapılacağı anlatılacaktır.

Oluşturulan formu kullanarak Twitter’a kaydolun. Adınızın, e-postanızın ve telefon numaranızın sorulduğu bir form doldurmanız istenecektir.

Twitter neden telefon numaranızı istiyor❓

Telefon numaranızı Twitter profilinizle ilişkilendirirseniz, hesabınızı güvende tutacak giriş doğrulama gibi güvenlik özelliklerine erişebilirsiniz. Ayrıca kişi listenizdeki diğer Twitter kullanıcılarıyla da iletişim kurabilirsiniz.

Telefon numarası olmadan Twitter’a kaydolun👍

Numarasını girmek istemeyenler yine de“Telefon Numarası Girin” bölümünü kullanarak “Formu kullanarak Twittera kaydolun” işlemini yapabilirsiniz. Telefon Numarası Olmadan Twitter’a Katılın Ayrıca aşağıdakiler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz: Telefon Numarası Olmayan Twitter İşlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Twitter’ı telefon numarasıolmadan açmak isteyenler Twitter telefon numaralarının doğrulanmasını atlayabilirAşağıdakiadımları izleyin.

  • Adım1#Telefon numarası olmadan twitter‘a nasıl üye olunurHakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitesiniaçın Numarası olmayan bir Twitter hesabı nasıl oluşturulur?, önce girin mobile.twitter.com Mobil tarayıcınızın gizli penceresinde Kaydol’a tıklayın.
  • Adım 2# Aşağıdaki ekran karşınıza çıkacaktır. İstediğiniz seçeneği seçin. “Bunun yerine, e-postanızı kullanın” seçeneği.

    • Adım3# Kullanıcı adınızı ve e-posta adresinizi girerek kayıt işlemini tamamlamak için talimatları izleyin.
    • Adım 4# Bu ekranı atlamayı ve bir sonraki ekrana geçmeyi seçebilirsiniz.

Daha fazlasını öğrenmek için buraya tıklayın

    • Şimdi Değil

.

Twitter daha sonra size telefon yerine e-posta yoluyla bir doğrulama kodu gönderecektir. Kodu girin ve Kaydol’a tıklayın

BuTelefon numarası olmadan twitter‘a nasılkayıt olunur.

Bu şekilde Telefon olmadan Twitter hesabı açma İşlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Twitter, Twitter hesabınızı kullanmaya devam etmek için telefon numaranızı isterse doğrulama işlemini atlayabilirsiniz. Bu, bir sanal numara hizmetinden sahte bir numara alarak yapılır.

Bu makale nasıl yapılacağını açıklayacaktır. Sahte Telefon Numarası nasıl edinilir ile ilgili sorularınızın cevaplarını bulabilir ayrıca ekstra bir telefona ihtiyacınız olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Sahte telefon numarası alın.

Telefon numaramı girmeden Twitter’ı açabilir miyim?

Evet, Twitter’ı telefon numaranız olmadan kullanmanız mümkün. Twitter telefon numaralarının doğrulanmasını atlamak istiyorsanız, talimatlarımızı izleyin.

You may also like...