Blog News

General Mobile Android USB Sürücüleri (Driver)

General Mobile Android USB Sürücülerini Yükleme E-Tab sürüc üsü yazımız cevabı bulmanızda yardımcı olacaktır.General Mobiletelefonu bilgisayar tarafından görülemiyor hatası.

Bunu avantajınıza da kullanabilirsinizbağlanGeneralMobile Android Cep telefonlarınızı veya tabletlerinizi PC’nize bağladığınızda, şifre soracaktır. Bir USB sürücüsü. Android USB Sürücüleri cihazınız için en önemli araçlar arasında yer alır. Android’iniz ve PC’niz arasında bir arayüz oluşturur.

Genel Mobil cihazlar bilgisayarlara sorunsuz bir şekilde bağlanmalıdır. Doğru araçlara sahipseniz USB Sürücülerini yüklemekkolaydır.

General Mobile yazılımınız yüklüyse sürücüler otomatik olarak yüklenmelidir. Değilse, Windows için sürücüleri yüklemeniz gerekir. General Mobile Android USB Sürücüsü Bir USB sürücüsü yüklemeniz gerekecektir. PC veya Mac’inizin cihazı tanıması için USB sürücüsünün yüklenmesi gerekir.

Bu makalenin konusu General Mobile Bilgisayarı Görmüyor Sorunlu mu? General Mobile Android USB sürücüleri (Sürücü) E-Tab 4 Sürücülerini nasıl indireceğinizi öğrenin. Ek olarak, E-Tab 4 sürücülerini nasıl bulacağınızı öğrenebilirsiniz.Konumuz ihtiyacı olanları içerir.

General Mobile Android USB sürücüleri (Driver)✔️

Bu talimatlar General Mobile Discovery içindir, ancak diğer GM modellerinde de işe yarayabilir. Sorununuz çözüldüyse lütfen makalenin altındaki yorumlar bölümüne yazın.

General MobileUSB sürücülerini ve Android ADB sürücülerini ayrı ayrıindirin.

Önce ADB Sürücüsünü kurun, eğer nasıl kurulacağını bilmiyorsanız? Android’de Bootloader ve ADB’ye Erişmek için Google USB Sürücüleri Daha fazla bilgi için makalemize bakın.

General Mobile eTab driver✔️

General Mobile E Tab için Sürücülerburadaki bağlantıya tıklayarak Windows XP ve sonraki tüm sürümler için kullanılabilir.

Şimdi, bir sonraki adım ile devam edelim.

General Mobile Android Sürücülerini Yükleme

Adım 1# General Mobile Android USB Sürücüleriniindirdikten sonraZIP dosyası yeni bir klasöre çıkarılacaktır.

Adım 2# Mobil cihazlar içinmevcut tüm yüklü Sürücüleri ve yazılımlarıkaldırınGerekirse bilgisayarı yeniden başlatın.

Adım3# Açın Ayrıca aşağıdakiler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz: > Gelişmekte Olan Ülkelerin Kalkınması > Telefonda USB Hata Ayıklama Modu

Geliştirme menüsünü göremiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

    • Ayrıca şu adrese de gidebilirsiniz

: Aşağıdakiler bizimle iletişime geçmenin bazı yollarıdır:

    • Aşağıdakiler hakkında da daha fazla bilgi e dinebilirsiniz: Menüye uygulamalardan erişebilirsiniz.
    • Ardından şu adrese gidin

: Aşağıdakiler bizimle iletişime geçmenin bazı yollarıdır:

    • Telefon Tabletler: Bilmeniz gerekenler
    • Üzerine yedi kez dokunun

Aşağıda bizimle iletişime geçmenin bazı yolları yer almaktadır.

Geliştirici Seçenekleri şimdi Ayarlar menüsünde görünecektir. Şimdi şunları göreceksiniz USB Hata Ayıklamayı Etkinleştiryapabilirsin)

Adım 4# Telefonu USB kablosu ile bağladıktan sonra sürücünün yüklenmesini bekleyin. Size sürücüleri yükleme fırsatı verecektir. bir sürücü yükleme hatası.

Adım 5# Sağ tıklama düğmesine tıklayın Bilgisayarım Seçmek için simgeye tıklayın. Aygıt Yöneticisi. Aygıt listesi aşağıdaki gibi açılır.

Adım 6# Ünlem işareti olan cihaza tıklayın (MT65xx Android Telefon veya benzer XXX Android Telefon) ve ardından Sürücüyü Güncelle‘yi seçin. Yazılım güncelleme sihirbazı şimdi açılmalıdır.

Adım 8# Ardından, Bilgisayarımı güncellemek istiyorum seçeneğini seçin.

Adım 9# Sürücü dosyalarınızı içeren klasöre tıklayın. Sonraki.

Adım 10# Seçime devam edin.“Aç” düğmesi. “” üzerine tıklayarak bir sonraki ekrana erişebilirsiniz. Android Bileşik ADB Arayüzü Seçin ve“İleri” ile devam edin.

Adım 11# Size“Android Composite ADB InterfaceUyumluolmasa bile uygulamayı hala yüklemek isteyip istemediğiniz sorulur. “Evet “i tıklayın ve devam edin.

Kurulumdan sonra USB kablosunu çıkarın ve yeniden bağlayın. Bilgisayarınız cihazı tanımalıdır.

General Mobile Android USB Sürücüleri (Driver) Yazılımın yeni sürümünü yüklemek kolaydır.

Android virüsleri nasıl kaldırılır yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz. Android Cihazlardan Virüs Temizleme Yöntemi makalesi.

Sorular ve Cevaplar

General Mobile cihazımı bilgisayarda neden göremiyorum?

General Mobile’ın bilgisayarda görünmemesi sorununu çözmek için General Mobile Android USB Sürücülerini indirin. General Mobile USB sürücülerini bilgisayarınıza yükleyin.

General Mobile USB Sürücüsü nedir?

General Mobile cihazlarına yazılım yüklemeyi kolaylaştırmak için USB Sürücülerini yükleyin.

You may also like...