Blog News

Telefon Desen Kilidi Nasıl Kırılır?

Bazen telefonumuzu kilitlemek için kullandığımız PIN, desen veya şifreyi unuturuz. Bu makale size nasıl yapılacağını gösterecektir. Telefon Desen Kilidini Kırma Ekran desen kilidi çalışmıyor olanlar için Google hesabınızla dosyayı açamazsınız.

Android cihazlar Ana Ekranı kilitlemek için çeşitli seçenekler sunar. Bunlardan bazıları bir desen oluşturma, PIN girme veya parola belirlemeyi içerir.

Kilit deseni, Android cihazlarda oturum açmak için kullanılan bir güvenlik sistemidir. Kilit deseni, 9 noktayı birleştirerek kendi güvenlik sisteminizi oluşturmanıza olanak tanır. Kullanıcılar, iyi görsel çekiciliği ve şifrelemenin kırılamaması gerçeğinden etkilenir.

Android cihaz kilit ekranında deseninizi, şifrenizi veya PIN kodunuzu kaybederseniz kurtarabilirsiniz.

Telefon Desen kilidini kırma

Birçok farklı yöntem vardır CracktheAndroidekran şifresi, Android ekran şifresi ile aynıdır. telefon desen kilidiBazıyöntemler tüm telefonlarda çalışmayabilir.

Cihazınızı fabrika ayarlarına sıfırlayın

Bu yöntemi kullanıyorsanız, telefonunuzun tamamen şarj olduğundan emin olun.

 • Ses kısma, güç ve ana ekran düğmelerini birkaç saniye basılı tutun. Ardından“Fabrika Ayarlarına Sıfırla/Verileri Sil “i seçin. Menüdeki “ses ayarı” düğmesine basılarak ses seviyesi ayarlanabilir.
 • Güç tuşuna basarak cihazınızı doğrulayın.

Android telefonunuz şifre veya desen olmadan başlayacaktır. Bu yöntemi kullanırsanız kişisel bilgilerinizin silinmesi mümkündür.

Android Cihaz Yöneticisini Kullanma

Android Cihaz Yöneticisi Kurtarma aracını kullanacaksınız. Bu araç ayrıca telefonunuzu kilitlemenize, çaldırmanıza, tüm verileri kilitlemenize ve cihazı bir harita üzerinde bulmanıza olanak tanır.

 • İlk olarak, bir web tarayıcısında Android Cihaz Yöneticisini açın. Google hesabınızla oturum açmanız gerekecektir.
 • Kilit simgesine tıklayın Daha sonra yeni bir şifre oluşturmanız istenecektir.

Bu yeni PIN veya şifre eski şifrenizin yerini alır. Telefonunuz kapalı olsa bile kilit kodunu değiştirebilirsiniz.

 • Telefonunuzun kilidini açtıktan sonra, > Ekranı kilitle ve güvenlik > Ekran kilidi türü öğesine gidebilirsiniz . Yeni şifrenizi buraya girin. Ardından istediğiniz kodu girebilirsiniz.

Cep Telefonumu Bul – Hizmeti kullanma

Samsung, Android Cihaz Yöneticisi benzeri bir hizmet sunmaktadır.

 • Eğer bir Samsung kullanıcısıysanız, bu bağlantıyı takip edinSamsung Hesabınızda oturum açın
 • Buraya Tıklayın Ekranımı Kilitle Sol bölmedeki düğmeye tıklayarak yeni bir giriş girin. PIN Ardından alttaki Kilit simgesine tıklayın.

Deseni unuttum seçeneğini kullanın

Pin şifrenizi veya desen şifrenizi belirli sayıda denedikten sonra, sizden“30 saniye beklemenizi” isteyen bir uyarı görüntülenecektir.“Deseni unuttum“a dokunursanızPini unuttumBu uyarı göründüktensonra, daha önce cep telefonunuzda tanımladığınız e-posta ve Parola kutuları görünecektir.

Daha önce girdiğiniz bilgileri yazdıktan sonra yeni bir pin veya desen şifresi oluşturabilirsiniz.

Telefonunuzu bir bilgisayara bağlayarak desen nasıl kırılır

Bu yöntemi yalnızca Android ayarlarınızda USB hata ayıklamayı önceden etkinleştirdiyseniz kullanabilirsiniz. Android telefonunuzun tamamen şarj olduğundan emin olun.

 • USB kablosunu bilgisayarınıza bağlayın.
 • Bilgisayarınızda Komut İstemi programını açın.
 • Görüntülenen pencereye bir şeyler yazın. "adb shell rm /data/system/gesture.key" Klavyede Enter tuşuna basın.
 • Telefonunuzun USB kablosunu çıkarın ve ardından yeniden başlatın.

Pin veya desen şifreniz kırılmış olacaktır.

Yaklaşan tüm etkinliklerin bir listesini derledik. En iyi müzik duvar kağıtlarıMüzik temalı yüksek çözünürlüklü duvar kağıtlarından herhangi birini bilgisayarınıza veya telefonunuza indirebilirsiniz. Müzik temalı bu yüksek çözünürlüklü duvar kağıtlarından herhangi birini bilgisayarınıza veya telefonunuza indirin.

You may also like...