Blog News

Klavye Tuşu Çalışma Testi nasıl yapılır?

Ayrıca buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.tuş vuruşunu test etmek için farklı klavyeler deneyin. online alışveriş en iyi fırsatları almak için harika bir yoldur. Bu test Siteleri ile klavyenizi test edin Klavye tuşlarının çalışmadığını tespit etmek için klavye test programları.

Online casinolar mevcuttur. Klavye Test Sit eleri Buraya tıklayarak bulunduğunuz bölge hakkında daha fazla bilgi edinebilirsinizKlavyetuşlarını test edin.

Online klavye tuş testi nasıl yapılır?

Bu yazıda KeyboardChecker kullanarak klavyenizi nasıl test edeceğinizi göstereceğiz. KeyboardChecker.com Bu, kullanıcıların tüm klavye tuşlarının düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol etmelerini sağlayan basit bir web sitesidir.

Web sitesine ilk girdiğinizde bu ekrana benzer bir şey göreceksiniz.

Klavye bölümünün altında 3 bölüm bulacaksınız. Stil verebileceğiniz bölümler pres tuşu, son basılan tuş ve tohhle hiding numpad. Şimdi bunların ne anlama geldiğine bakalım.

Devam etmek için tuşuna basın. Bu alan, basmanız gereken tuş sayısını görüntüler.

Basılan son tuş Bastığınız son tuşu görüntüler. Bu, kullandığınız son klavye tuşunu görüntülediği anlamına gelir.

Tohhle Hide Numpad; Numped’i Gizle’yi seçerseniz, numpad’i geri getirmek için Göster düğmesine basabilirsiniz.

Klavye çalışma test programı

Klavye test cihazı ile çalışmayan tuşları hızlı ve kolay bir şekilde belirleyebilirsiniz. Klavye tuş test programı.

PassMark KlavyeTesti

Herhangi bir sorunuz varsa bizimle de iletişime geçebilirsiniz.Bilgisayar klavyenizi test edinPassMark KeyboardTest’i kullanarak klavyenizi test edebilirsiniz.

PassMark KeyboardTest, klavyenizi hızlı bir şekilde test etmenize yardımcı olur.

Bu program hem klavyenizin LED’lerini hem de tuşların işlevini kontrol etmenizi sağlar. Bu program hem klavyeniz tarafından üretilen tarama kodlarını hem de tuş vuruş hızını ölçmenizi sağlar.

Bir tuşa bastığınızda klavyede ne yaptığınızı görebilirsiniz.

Klavyenizi buraya tıklayarak test edebilirsiniz buraya tıklayarak Klavyenizi test etmek için PassMark KeyboardTest yardımcı programını indirin.

Klavye Test Yardımcı Programı

Klavye Test Yardımcı Programı, klavyeleri test etmek için PassMark KeyboardTest ile birlikte kullanılabilir.

Keyboard Test Utility Bu, klavyenizdeki tüm tuşların işlevlerini doğru bir şekilde yerine getirdiğini doğrulamak için kullanabileceğiniz kullanışlı ve basit bir programdır.

Program kurulum gerektirmediği için son derece kullanışlıdır. Programı bir USB bellek ile istediğiniz yere götürebilirsiniz. Ayrıca klavyenizle de kolayca kontrol edebilirsiniz.

Programı, bastığınız tuşların sanal klavye üzerinde yanıp yanmadığını kontrol etmek için kullanabilirsiniz.

Bastığınız her tuşa karşılık gelen sanal klavye tuşu sarıya dönecektir. Böylece tuşun çalıştığından ve daha önce test ettiğinizden emin olabilirsiniz.

Klavyenizi buraya tıklayarak test edebilirsiniz buraya tıklayarak Bir klavye test programı olan Keyboard Test Utility’yi indirin.

Ayrıca buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.Klavye tuşlarının çalışma testi ortaya çıkarırBazısorunlar mutlaka klavyenizin hasar gördüğü ve yeni bir tane satın almanız gerektiği anlamına gelmez.

Buraya tıklayarak da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Klavye bazı tuşlarda düzgün çalışmıyorPerformingArts Klavye tuş testi Makaleyi buradan okuyabilirsiniz Sorununuzun çözümünü sadece bakarak bulabilirsiniz.

You may also like...