Blog News

Ok.ru Video Nasıl İndirilir?

Bunlardan bazıları:Ok.ru’dan video indirin. Bu makale size bir program olmadan Ok.ru videosunu nasıl indireceğinizi öğretecektir.

OK.ru, bir şirketler grubu olan Mail.Ru tarafından oluşturulan bir sosyal ağ sitesidir. Rusça olarak 2006 yılında yayına başladı ve şimdi birden fazla dilde içerik yayınlıyor.

Herhangi bir programa ihtiyacınız yokOk.ru’dan video indirin. Ok.ru’nun web sitesinin mobil sürümünde bir video indirme seçeneği vardır.

Ok.ru Video indirme

Ok.ru Videolarını İndirinOk.ru’da indirmek istediğiniz videoyuaçın.

Adres çubuğunda URL’yi “m.” olarak değiştirin ve ardından “Enter” tuşuna basın.

Örneğin: ”m.ok.ru/video/…” Burada yapılan işlem mobil versiyondan Ok.ru web sitesine giriş yapmaktır. Adres çubuğu bunu yansıtacak şekilde değiştirilmiştir.

Ok.ru sitesine mobil versiyondan giriş yaptıktan sonra indirmek istediğiniz videoların üzerine gelin ve sağ tıklayın. Ardından seçenekler listesinden “Hedefi Farklı Kaydet “e tıklayın. Mozilla Firefox kullanıcıları “Bağlantıyı kaydet” düğmesine tıklayabilirler.

Bu adımlar, Video Dosyanızın Yeni yılın başlangıcı yaklaşıyor İndirilebilir En son sürümü bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Ok.ru’da full HD 1080p video indirin

Anlattığımız yöntemler normal kalitedeki videolar içindir. Videolar Ayrıca Yüksek Görüntü hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz Videoların kalitesi farklıdır. Video İndirme Hizmeti: En Popüler! 9xBuddy platformu Biz kullanacağız.

İzlemek istediğiniz videonun URL’sini kopyalayın. Ok.ru adresinden indirin. Video bağlantısını kopyalayın ve 9Xbody web sitesinin “İndirme Bölümü “ne yapıştırın. İşlemin tamamlanması sadece birkaç saniye sürecektir. Sayfanın biraz ilerisinde “HD” düğmesini bulacaksınız. HD’nin yanındaki “Şimdi İndir” seçeneği videoyu HD kalitesinde indirmenizi sağlar.

You may also like...