Blog News

Puhu TV’den Videolar Nasıl İndirilir?

Google Chrome ve Opera için bir eklentiyükleyerekPuhu TV videolarını indirebilirsiniz. Hadi bir göz atalım. Puhu TV’den video indirme Ne gereklidir? Puhu TV’ den video indirme.

Puhu TV, TV şovlarını ve filmleri çevrimiçi olarak ücretsiz izlemenizi sağlar.

Eğer isterseniz www.puhutv.com Puhu TV uygulamasını indirebilir veya bu adresi ziyaret ederek mobil cihazınızdan, Apple TV’nizden, tabletinizden veya Apple TV’nizden izleyebilirsiniz.

Abone olmasanız bile tüm içerikler puhutv’de izlenebilir.

Puhu TV’den videolar nasıl indirilir

Puhu Tv’den video indirebilirsinizSkyloaduzantısını Chrome veya Opera tarayıcınıza yüklemelisiniz.

Chrome Skyload eklentisini yükleyin burada Opera Skyload eklentisini yükleme burada Elent’i tarayıcınızdan indirebilir ve etkinleştirebilirsiniz.

Kurulum tamamlandıktan sonra tarayıcınızın üst kısmında bir simge görüntülenecektir. Artık izlemek istediğiniz filmi veya diziyi indirebilirsiniz. Sağ üst köşede kurulu olan eklentiler videodan sonra aktif hale gelecektir.

Puhu TV videoları indirilebilir. Skyload ‘a tıklayarak videonuzun başlığına iki kez tıklamanız yeterli olacaktır. İndirilenler bölümü.

Puhu TV’yi indirmek için video indirme sitelerini kullanın.

Dilerseniz Puhu TV Videolarını video indirme siteleri ile herhangi bir eklenti veya program kullanmadan indirebilirsiniz.

Puhu TV Videoları https://wptr.tk/puhutv/ ve https://mp4s.org/tr/puhutv-video-indir gibikolay sitelerle indirin.

Videoları bilgisayarınıza indirerek kesintisiz olarak çevrimiçi izleme yeteneğine sahip olmak harika olurdu. Filmler, diziler, müzikler vb. Siteniz indirmek için bir özellik sunmasa bile videoları indirebilirsiniz. İşte buyurun Videoları internetten ücretsiz olarak indirebilirsiniz

You may also like...