Blog News

IOS ücretli Oyun ve Uygulamaları ücretsiz yükleyin!

Apple’ın jailbreak’i önleme girişimleri artık etkili değil. IOS uygulamalarını ve oyunlarını ücretsiz yükleyin App Store çok savunmasızdır, bu nedenle jailbreak yapmaya gerek yoktur.

Birçok uygulamayı internet üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. GooglePlayBuy Fee Bu arada App Store. Her uygulama ya da oyun için para harcamak istemeyen kullanıcılar jailbreak yoluna gidebilir.

Apple’ın sağlam çalışması ve açık kapatması nedeniyle iOS’un son sürümlerini jailbreak yapmak artık zor. App store’da bulunan bir açık jailbreak yapmadan ücretli uygulamaları indirmenize olanak sağlıyor.

Bunu yapmanın 2 yolu var: LazyNotes ya da VShare ile.

Burada bunu nasıl yapacağınızı adım adım açıklayacağız.

IOS uygulamalarını ve oyunlarını ücretsiz indirinLazyNotes ile

Lazy Notes’u cihazınıza indirin

Web sitesine giriş yapın. Uygulama Deposu NormaldeUygulamayıarayarak indirin. Tembel Notlar. Doğrudan şu adrese gidebilirsiniz bu da burada Lazy Notes’a bağlantı üzerinden erişebilirsiniz.

Lazy Notes’u normal şekilde indirin ve açın.

Bir not alma uygulaması olduğunu düşündüğünüz şey, ilk açtığınızda gizli bir mağaza olarak görünür.

Ücretli uygulama ve oyunların çoğunu buradan ücretsiz olarak indirin ve oynayın.

Sertifika İçe Aktarma

İndirme sizin için bir sorun olacaktır.

Bu, önlemek için yapabileceğiniz bir şeydir. bu buradaAppCola ‘yı ziyaret etmeniz gerekiyor Daha sonra istediğiniz herhangi bir oyunu veya uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Beğendiğiniz herhangi bir oyunu veya uygulamayı indirin.

Lazy Notes App Store’da görünmüyor. Hiçbir şey indiremiyorum.

Apple, uygulamanın üçüncü başlığımızla ilgili olmadığını ve gizli bir mağazaya sahip olduğunu fark ettiği için uygulamanızı App Store’dan zaten kaldırmış olabilir.

Apple’ın bu gözetimin bir sonucu olarak bir güvenlik açığı var. Apple, her uygulamayı ayrı ayrı incelediğini ve onayladığını iddia ediyor. Apple’ın sorunu ne zaman çözeceğini görmek için izleyin

“Güvenilmez” uyarısı alırsam ne yapmalıyım?

Bu uyarıyı alıyorsanız muhtemelen bir sertifika sorunu vardır. Daha önce de belirtildiği gibi, web sitesinden aldığınız bir sertifikanız varsa sorunu çözebilirsiniz. Ayarlar > Genel > Profiller ve Cihaz Yönetimi‘ndenİndirmeyi başlatmak için cihazınıza tıklayın Shenzhen Jason Electronics Co. Ltd. Profil“Güven” seçeneğini işaretleyin.

Paralı iOS oyunlarını ve uygulamalarınıyükleyinVShare ile VShare ücretsizdir

Vshare Android için indirilebilir. Apple cihazlar normalde Appstore’daki Vshare uygulamalarını destekleyememektedir.

Bu sorunu çözmek için kodu girebilirsiniz. www.vshare.com. Biz diyoruz ki: “Jailbreak olmayan cihazlar için Unjeilbreak diyoruz Karşımıza şöyle bir şey çıkacak:

Install’a tıkladıktan sonra karşımıza buna benzer bir ekran çıkacak. Kurulumun tamamlanmasını bekliyoruz.

Yükleme tamamlandıktan sonra iPhone’unuzun ekranında simgesini göreceksiniz.

Eğer üzerine tıklar ve çalıştırmaya çalışırsanız, hemen güvenlikle ilgili bir uyarı gösterecektir.

Bunun üstesinden gelmenin yolu Ayarlar – Genel – Profil Sekmesi (VPN’in alt bölümünde). Orada bir düğme var. TRUST Bağlantıya tıklayarak Vshare’i yükleyin. Daha sonra AppStore’da parasını ödeyemeyeceğiniz her şeyi Vshare uygulamasından indirebilirsiniz.

İşte bu kadar.iOS oyunlarını ve uygulamalarını ücretsiz olarak indirin ve yükleyin.

You may also like...