Blog News

Xiaomi Mi Cloud Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Google Drive ve IOS iCloud gibi bir depolama sistemi olan Xiaomi Mi Cloud nedir gibi soruların yanıtlarını bulun. Nedir Ne işe yarar? Mi Cloud nasıl kullanılırNekadar? Bulut bilişim kapasitesi, MiCloud’da bulunan depolama alanı miktarını tanımlayan bir terimdirve Mi Drop hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Akıllı telefon depolama alanı, çekilen resimler ve videolar, yüklenen uygulamalar, alınan dosyalar vb. ile kolayca doldurulabilir. Xiami Akıllı Telefon ile depolama alanı konusunda endişelenmeyeceksiniz.

MiCloud iletelefonunuzda çok fazla bellek tasarrufu yapabilirsiniz.

Mi Cloud nedir

Mi Cloud, herkes tarafından kullanılabilen çevrimiçi bir bulut depolama hizmetidir. Xiaomi kullanıcıları. Hizmet, iCloud ve Samsung Cloud gibi hizmetlere benzer bir yapıya sahiptirKullanıcılarücretli ve ücretsiz seçenekler arasında seçim yapabilir.

Mi Cloud nedir?

MiCloudClouddepolama alanı, Xiaomi’nin kullanıcılarına sunduğu bir hizmettir. Verilerini bulut üzerinde yedeklemelerini sağlar. Kullanıcılar bu sistemi kullanarak fotoğraf, video, belge ve diğer kişisel verilerini yedekleyebilirler. Bu, telefonlarında ve tabletlerinde ek depolama alanı gereksinimini ortadan kaldırır. Tüm verileriniz bulut hizmeti kullanılarak yedeklenebilir.

Mi Cloud depolama alanı nedir?

Mi Cloud, Apple’ınkine çok benzeyen bir arayüze ve yapıya sahiptir. iCloudKişileri, mesajları, notları ve fotoğrafları yedekleyebilirsiniz. Kişileri, notları, mesajları, fotoğrafları ve ses kayıtlarını kaydedebilirsiniz.

Mi Cloud’u nasıl açarsınız?

  • Bir Mi hesabına ihtiyacınız yok buraya tıklayarakMi Hesabı Oluşturun
  • Telefonla kayıt olabilirsiniz.HesabımıOluştur “düğmesine tıklayın ve ardından görünen kutuya bir şifre girin.
  • “Xiaomi Hesabı “na tıklayarak hücre ayarlarınızı girin Üyeliğinizle oturum açın.
  • Ayarlar ekranına geri dönün,“Senkronize Et “e tıklayın.
  • Buraya tıklayın“Mi CloudGirişyapın ve “

Mi Cloud nedir ve nasıl kullanılır?

Giriş yaptıktan sonra, “Bulut Depolama “ya tıklayınAkıllı telefonunuzda ne kadar alan kullanıldığını görüntüleyebilirsiniz. Daha sonra telefonunuzda ne kadar alan olduğunu ve kullanıldığını görüntüleyebilir ve ne yapacağınıza karar verebilirsiniz.

Buraya tıklayın Bulut verilerini görüntüleyin Diskteki kişileri, metin mesajlarını, bulut albümlerini ve diğer bilgileri görüntüleyin. Bu düğmeye tıkladıktan sonra bulut hesabınızla ilgili tüm bilgileri görebileceksiniz.

Telefon ayarlarınızı, alarmlarınızı ve düzeninizi kaydetmek için Yedekleme özelliğini açın. “Cep telefonu yedekleme”. Bu özellik, sizin için önemli olan ayarları ve dosyaları yedeklemenizi sağlar.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayınDiğersenkronizasyon seçenekleriBusekme arama kayıtları (kaydediciler), favoriler, müzik, web tarayıcıları, WLAN’lar, takvimler ve güvenlik merkezleri gibi özelliklere erişmenizi sağlayacaktır. Bu sekme, tüm bu özelliklerin ayarlarını yapmanızı sağlar.

Xiaomi Mi Cloud’un önemli bir özelliği daha var: bulut. “Telefon bul” özelliği. Bu özellik Xiaomi telefonunuzu takip etmenizi ve bulmanızı sağlar. “Telefon Bul” özelliği bu ayarlara erişmenizi sağlar.

Mi Cloud hesabımı nasıl silerim?

Mi Cloudhesabınızı silmek için [email protected] adresine bir e-postagönderin.

Mi Cloud hesabınızı silmek, şifreler ve Xiaomi Cloud verileri (fotoğraflar, kişiler, uygulama verileri vb.) dahil olmak üzere hesabınızla ilgili tüm verileri kalıcı olarak siler. Hesabınızı silmeden önce gerçekleştirmek istediğiniz herhangi bir işlem varsa Xiaomi’ye bildirmelisiniz.

Mi Drop nedir

Mi DropXiaomi tarafından sunulan bir uygulamadır Kullanılan markadan bağımsız olarak bu dosya aktarımını telefondan telefona kolayca yapabilirsiniz.

Mi Drop nedir?

Midrop ile her boyuttaki dosyayı kolayca paylaşabilirsiniz.

Mi Drop nasıl kullanılır

 • MiDrop uygulamasını açın.
 • “Gönder” yazan mavi düğmeye tıklayın “İndir” yazan yeşil düğmeye tıklayın ve dosyanızı göndermek istediğiniz cihazı seçin.“Al“Dosyanın alınmasını istediğiniz cihazı seçin.
 • Göndermek istediğiniz dosyaları seçin. Bu dosya türleri uyumludur. Video, Görüntüler, Aşağıdakiler, Müzisyenler ve çok daha fazlasının kullanımına yönelik bazı alternatiflerdir.
 • Daha fazlasını öğrenmek için bağlantıya tıklayın. Dosyayı göndermek istediğiniz Mi Drop Kullanıcısı.
 • Gönderilen dosyaları, dosyayı gönderdiğiniz cihazdan almak istediğinizi onayladığınızda, dosya aktarımı başlayacaktır.

You may also like...