Blog News

Facebook Beğenilerimi Kimse Görmesin!

Ayrıca buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.youdon’tHerkes Facebook’ta neleri beğendiğinizi görebilirFacebookBeğenileriniGizleyinBirkaçFacebook ayarını değiştirerek Facebook arkadaşlarınızın beğendiğiniz sayfaları görüntülemesini engelleyebilirsiniz.

Facebook beğenileri, bir kişinin ilgi ve tercihlerini belirlemek için güçlü bir araç olabilir. Facebook profilinizi açar açmaz, tüm beğenileri ve yorumları göreceksiniz. Facebook sayfanızın sağ üst köşesinde listenizdeki kişiler tarafından yapılan beğeniler, yorumlar ve diğer eylemler gösterilecektir.

Facebook Beğenilerinize kimlerin erişebileceğini seçebilirsiniz. Facebook arkadaşlarınızın beğendiğiniz uygulamaları, sayfaları veya resimleri görmesini istemiyorsanız aşağıdaki adımları izleyin.

Facebook beğenilerimi kimsenin görmesine izin verme!

Facebook beğenilerinizi belirli kişilerden veya tüm arkadaşlarınızdan gizlemeyi seçebilirsiniz.

1 – Profil adınıza veya mobil sürümün sol üst köşesindeki üç çizgili simgeye tıklayarak hesap ayarlarına gidin.

2 – Gizlilik sekmesine tıklayın.

3 – Gizlilik bölümünde, “Sayfalar, kişiler ve listeler dahil olmak üzere kimleri takip ettiğinizi kimler görebilir?” seçeneğine tıklayın İkinci ayar birinciyle aynıdır.

4 – Bu bölümden Genel/Arkadaşlar öğesini seçin. Alternatif olarak, Özel bölümünden arkadaşlarınızı tek tek seçin.

Tek yapmanız gerekenbuFacebook Beğenilerini Gizle.


Facebook şifreleri nelerdir çeşitli şekillerde çalınabilirFacebook hesabı nasıl çalınır, Facebook hesabınızı bilgisayar korsanlarından nasıl korursunuz? Çalınan Facebook’unuzu nasıl kurtarırsınız? Tüm merak edilenler Yazımızda!!

You may also like...