Blog News

Tiktok şifremi ve e-postamı unuttum!

TikTok şifrem unutuldu ve e-postam olanlar için. TikTok hesap kurtarmayı adım adım açıklıyoruz

TikTok Şifrenizi unutursanız sıfırlayabilirsinizHesabınıza erişmek ve yeni bir tane almak için e-postanız gereklidir. TikTok giriş e-posta adresinizi unuttuysanız şifrenizi de sıfırlayabilirsiniz. TikTok hesaplarınızı şu şekilde kurtarın:Kılavuzumuzdaki adımları izleyin.

Şifrenizi veya e-posta adresinizi unuttuysanız, telefonunuzu doğrulamak bir TikTok hesabını geri yüklemek için tek seçenektir. Telefonunuzu hesaba kaydettiyseniz, TikTok Hesabınıza SMS Doğrulama ile giriş yapabilirsiniz.

Tiktok e-postamı ve şifremi unutursam ne olur? TikTok Hesabımı nasıl geri alabilirim?

SMS doğrulaması, şifrenizi veya e-postanızı unuttuysanız TikTok hesabınızı geri yüklemek için tek seçenektir. Telefonunuz kaydedilmemişse bir hesabı kurtarmak mümkün değildir.

Kayıt sırasında girdiğiniz e-posta adresini biliyorsanız hesabınızı geri alabilirsiniz.

Telefonunuzu nasıl doğrulayacağınız aşağıda açıklanmıştır. TikTok Hesabını Kurtar:

  • Daha fazla bilgi edinmek için düğmeye dokunun. Parolanızla oturum açın Ekranın sol alt köşesindeki bağlantıya tıklayın.

  • Şifrenizi mi unuttunuz? hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın Bağlantıya tıklayın ve cep telefonu numaranızı girin. Kod Gönder düğmesi

  • Giriş yapabilirsiniz TikTok Hesabınıza giriş yapın Yeni şifreyi girin.

Başka bir sosyal medya platformu kullanarak TikTok’a kaydolan kullanıcılar şifrelerini sıfırlamalıdır.

TikTokkeşif saatleri tablosuna göre, videolarınızıpaylaşmadan TikTok ile keşfetmekhile yapmaktır. Tablo TikTok Videoları uygulamada ne zaman yayınlanmalıdır?

You may also like...