Blog News

Tik Tok hesabıma giriş yapamıyorum!

TikTok şifremi unuttum diyenler için Tik Tok Hesabıma nasıl giriş yaparım Tik Tok Hesap Kurtarmayı Adım Adım anlatacağız

IOS, Android ve Windows için sürümleri bulunan bir mesajlaşma uygulaması olan Tiktok kullanıma sunuldu. Musical.ly ile birleşen bir mesajlaşma hizmeti olan Tik Tok, fotoğraf, video ve müzik paylaşmanıza olanak tanıyor. Ayrıca konumunuzu paylaşmanıza da izin veriyor.

Tik Tok hesaplarıma giriş yapamıyorum! Tik Tok hesabımı nasıl kurtarabilirim?

Adım 1# https://www.tiktok.com/tr-TR/ Uygulama aracılığıyla TikTok Hesabınızı girin.

Adım 2# Açmak için düğmeye tıklayın.“Profil Sol alt köşedeki “resim” üzerine tıklayın. Görünen pencerede“Giriş” üzerine tıklayın

Adım 3# Sonraki Ekrana Tıklayın.“Şifrenizi mi unuttunuz? Giriş yapmak için yardım alabilirsiniz.”

Adım 4# Bu metne tıkladığınızda size iki seçenek sunulacaktır.“E-posta veya Cep Telefonu”“. Kayıt olurken kullandığınız e-posta adresini girin. Yazımız e-posta seçeneğini gösterecektir.

Adım 5# E-postaya tıkladığınızda bir form görünecektir. Kırmızı düğmeye basın ve boşluğa “e-postanızı” yazın. Bu yazıyı aşağıdaki butona tıklayarak iletebilirsiniz. ok.

Adım 6# Şifrenizi sıfırlamak için “Şifre Değiştir “e tıklayın. E-posta şifrenizi buradan “Şifre Değiştir “e tıklayarak sıfırlayabilirsiniz. E-posta Spam veya Önemsiz olarak filtrelenmiş olabilir. Tüm klasörleri kontrol etmek önemlidir. Bunun nedeni e-postanın 1-2 dakika içinde ulaşmasıdır. Bu e-posta yalnızca 24 saat için geçerlidir, bu nedenle bu süre içinde şifrenizi değiştirmezseniz tüm süreci tekrarlamanız gerekecektir.

Adım 7# Bir bağlantıya tıklarsanız, tiktok.com olması gereken “adres alanına” dikkat ettiğinizden emin olun. Bunu yapmazsanız, şifrenizi çalmak için sahte bir e-posta almış olabilirsiniz. Önce e-posta adresiniz, ardından kullanıcı adınız görüntülenecektir. Yeni parolanızı Yeni parola kutusuna girin ve ardından Parolayı Yeniden Yaz kutusuna tekrar yazın. Şifrenizi değiştirmek için Değiştir düğmesine tıklayın.

TikTok şifre değiştirme Yöntemi ile hesabınızı alamıyorsanız Tik Tok Yardım Merkezi Yardım istemek için Tik Tok ile iletişime geçin.

Tik Tokşifremi unuttum, Tik Tok hesabım giriş yapmama izin vermiyor Makale bitti.

You may also like...