Blog News

Tik Tok hesabıma giriş yapamıyorum!

AşağıdakilerTik Tok şifremi unuttum, Tik Tok Hesabıma nasıl giriş yaparım diyenler için Tik Tok Hesap Kurtarma Nasıl Yapılır anlatacağız:

Tiktok, iOS, Android ve Windows için mesajlaşma hizmetleri sunar. Tik Tok, Musical.ly uygulamasını Tik Tok ile birleştirir. Video, fotoğraf, müzik, konum, ders notları veya istediğiniz diğer bilgileri paylaşmak için kullanabilirsiniz.

Tik Tok hesabıma nasıl giriş yaparım? Tik Tok hesabımı nasıl kurtarırım?

Adım 1# https://www.tiktok.com/tr-TR/ Uygulama aracılığıyla TikTok Hesabınızı girin.

Adım 2# Açmak için düğmeye tıklayın.“Profil Sol alt köşedeki “resim” üzerine tıklayın. Görünen pencerede“Giriş” üzerine tıklayın

Adım 3# Bir sonraki ekran görünecektir.“Şifrenizi mi unuttunuz? Giriş Yapmak için Yardım” seçeneğine tıklayın

Adım 4# Metnin üzerine tıkladığınızda iki seçenek ortaya çıkacaktırE-postaveya Cep telefonu“. Kayıt olurken kullandığınız e-posta adresini girin. Makalemizde örnek olarak e-posta seçeneğini kullanacağız.

Adım 5# E-postaya tıkladığınızda bir form penceresi açılacaktır. Boşluğa “e-postanız” yazın. Ardından kırmızı düğmeye basın. Bu makaleyi aşağıdaki düğmeye tıklayarak iletebilirsiniz. ok.

Adım 6# Daha sonra aşağıdakine benzer bir e-posta alacaksınız. Şifrenizi sıfırlamak için “Şifre Değiştir” seçeneğine tıklayın. E-postalar Spam, Önemsiz vb. olarak kategorize edilebilir. Tüm klasörleri kontrol etmeniz önemlidir. E-posta sadece 1-2 dakika içinde ulaşacaktır. E-posta 24 saat boyunca geçerli olacaktır, bu nedenle şifreniz bu süre içinde değiştirilmezse, tüm süreci yeniden başlatmanız gerekecektir.

Adım 7# Bir bağlantıya tıklarsanız, tiktok.com olması gereken “adres alanına” dikkat ettiğinizden emin olun. Hesabınızı çalmaya çalışan sahte bir e-posta alabilirsiniz. Önce e-posta adresiniz, ardından kullanıcı adınız görüntülenecektir. Yeni parola kısmına yeni parolanızı ve Parolayı Yeniden Girmenizi istediğinde eski parolanızı tekrar yazmanız gerekecektir. Değiştir düğmesine tıkladığınızda şifreniz değiştirilecektir.

TikTok şifre değiştirme Yöntemi ile hesabınızı alamıyorsanız Tik Tok Yardım Merkezi Yardım için Tik Tok ile iletişime geçebilirsiniz.

Tik Tokşifremi unuttum, Tik Tok Hesabıma nasıl giriş yap arım? Makale sona ermiştir.

You may also like...