Blog News

Netflix Planları Nasıl Değiştirilir?

Ayrıca aşağıdakiler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz:theNetflix plan değişikliği Bu yazımızda Netflix izleme paketleri var mı sorusunu yanıtlıyoruz. Netflix Öğrenci paketi.

Fikrinizi değiştirebilirsiniz. Netflix paketini istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Netflix ödeme planı değişik liğine başlamadan önce Netflix paketleri hakkında bilgi edinmeniz işlem için faydalı olacaktır.

Netflix paketleri nelerdir?

Netflix ihtiyaçlarınıza uygun üç paket sunar. Netflix ihtiyaçlarınızı karşılamak için üç paket sunar. Aynı anda.

Netflix temel paket

Yalnızca bir cihazın akış yapmasına izin verir. İçerik için standart çözünürlük sunar. Yani Tek cihaz, SD çözünürlük. Netflix Temel Paket Ücr eti Aylık 26,99 TL

Netflix Standart paket

İki cihaz aynı anda içerik akışı gerçekleştirebilir. İçerik HD (720p) olarak mevcuttur. Yani iki cihaz, HD çözünürlük. Netflix Standart Paket Ücreti 40,99 TL

Netflix Özel Paketi

İçerik akışı HD ve Ultra HD (1080 / 4K) çözünürlükte mevcuttur. İçerik HD ve Ultra HD (1080/4K) çözünürlükte mevcuttur. Full ve Ultra HD çözünürlüğe sahip dört cihaz. Netflix Özel Paket Ücreti 54,99 TL’dir.

Netflix öğrenci paketi

Netflix, üniversite öğrencileri için özel bir paket sunmamaktadır Netflix öğrenci indirimi.

Netflix planımı nasıl değiştirebilirim?

Netflix planını değiştirmek için:

  • Netflix.comDaha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın Ayrıca Hesap hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz Bu arada, Profil Sağdaki bölüm en üsttedir.

  • Buraya tıklayın Plan Değiştir Bu arada, Plan Ayrıntıları Aşağıdaki bölüm açıklayacaktır.

  • Burada şu anda abone olduğunuz planı görüntüleyebilir ve başka bir plana geçebilirsiniz.

  • Tercih ettiğiniz planın üzerine tıklayın. Okumaya devam et Ayrıca aşağıdakiler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz Güncelle: düğmesine basın.
  • Değişiklikler geliyor Onayla‘yı seçin.

TheNetflix Plan Değişikliği Hemen Geçerli

Netflix ön ödemeli bir ürün olduğundan, faturalandırma tarihi bakiyenize göre belirlenir. Plan değiştirdiyseniz, faturalandırmadaki değişiklik bir sonraki fatura tarihine yansıtılır. Bir sonraki fatura tarihinize kadar daha yüksek planın özelliklerini kullanabilirsiniz.

Netflix Ödeme Planları: Sıkça Sorulan Sorular

Netflix Temel Paketine neler dahildir?

Yalnızca bir cihazın aynı anda yayın yapmasına izin verir. İçerik standart çözünürlükte sağlanır. Yani Tek cihaz, SD çözünürlük

Netflix Temel Paket – Ücreti ne kadar?

Netflix Temel Paket aylık 26,99 Türk Lirasıdır

Netflix Standard’a neler dahildir?

Netflix Standard, aynı anda iki cihaza yayın yapmanızı sağlar. İçerik HD (720p) yayın çözünürlüğünde mevcuttur. Yani İki cihaz, HD çözünürlük.

Netflix Standart Paket Fiyatı

Netflix Standart Paket Ücreti 40,99 Türk Lirasıdır

Netflix Özel paketinde neler var?

Netflix Özel Paketi, içeriği aynı anda dört cihaza kadar yayınlamanıza olanak tanır. İçerikler HD ve Ultra HD (1080/4K) çözünürlükte mevcuttur. Full ve Ultra HD çözünürlüğe sahip dört cihaz.

Netflix Özel Paket Fiyatı

Netflix Özel Paket Ücreti 54,99 Türk Lirasıdır.

You may also like...